Olybet EHL 7. sezonas Apbalvošana 15.jūnijā klubā Studio 69
06.06.2018

Informācija par Olybet EHL 7. sezonas noslēguma un apbalvošanas pasākumu 15. jūnijā.
 
7. sezona paliks atmiņā ar rekordlielu komandu skaitu, sīvu regulāro sezonu,  pārsteidzošiem playoff, unikālu Ziemas klasikas pasākumu, simtiem amatieru hokeja tiešraidēm, kā arī Challenge cup, kurā tikai pēdējās spēles izšķir medaļu un kausa sadalījumu.
 
Mēs esam gatavi šo sezonu noslēgt vakarā, no kura atmiņām nebūs nozīmes, vai arī to vienkārši nebūs - 15. jūnijā naktskluba Studio 69 telpās ar jaunu apbalvošanas konceptu.
 
Apbalvošanā aicinām ierasties visas komandas, kas izcīnījušas kausus vai medaļas un vienoties kopīgām svinībām pie muzikāliem un deju priekšnesumiem, māksliniekiem, video, loterijām, un citām aktivitātēm.
 
Ieeja klubā ir komandām, kas rezervējušas galdiņu, jo vietu skaits ir ierobežots. Galdiņa rezervācija 6-9 personām maksā 100eur un par To tiek piedāvāta pielikumā pievienotie gardie ēdieni un alkoholiskie dzērieni pēc Jūsu izvēles. 
 
Rezervācijas tālrunis - 67506030.
 
Pirms galdiņa rezervācijas, lūdzu ņemt vērā šīs lietas - 
 
1) Pie katra galdiņa ir maksimums 9 sēdvietas un par katriem 100eur tiek piešķirtas 6-9 vietas atkarībā no izvēlētā galdiņa. Attiecīgi, pat ja ierodaties 10 vai 11 cilvēku sastāvā, jāņem 2 galdiņi, lai kādam nebūtu jāstāv kājās. Aicinām komandas ierasties lielākos sastāvos - jautrāk Jums, jautrāk mums. Pirmajām rezervācijām iespēja izvēlēties labāko galdiņu pēc galdu plānojuma – skatīt linku teksta apakšā.
2) Ieeja klubā personai, kuras komanda nav rezervējusi galdiņu, maksās 10eur un par samaksāto naudu būs iespēja iegādāties dzērienu bārā.
3) Pēc 22:00 klubs vērs durvis visiem apmeklētājiem un ieejas maksa klubā, kā parasti, būs 20eur, taču par to dzērienu pie bāra dabūt nevarēs, tāpēc aicinām komandas rezervēt galdiņus un ierasties laicīgi.
4) Entuziastu apbalvošanas zona tiks nošķirta no publiski pieejamās zonas ar lieliem apsargiem, līdz ar to Entuziasti varēs atpūsties tikai ar Entuziastiem, kamēr Entuziasti varēs baudīt arī visas pārējās kluba ērtības un atrādīt iegūtās medaļas kluba apmeklētājiem (apmeklētājām)
5) Medaļas, kausi un spēlētāju individuālie apbalvojumi pēc pasākuma izsniegti netiks.
 
 
Galdu karte ir linkā - https://ej.uz/1506Galdukarte
Plates un dzērienu piedāvājums ir linkā - https://ej.uz/1506Piedavajums
 
Dress code : 'coctail' vai 'black tie' vai vienādi komandas krekli. Jārēķinās ar Studio 69 dress code - nekādas sporta botas vai sporta krekliņi.
 
Apbalvojamo saraksts (netiks apbalvoti norādītajā secībā, bet gan pēc pasākuma scenārija) linkā - https://ej.uz/1506ApbalvosanasSaraksts
Studio 69 dzērienu karte un ēdienkarte - https://ej.uz/1506edienkarte
 
Ar cieņu
Entuziastu komanda

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

 • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
  27033996
  janis@entuziasti.lv
 • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
  28881115
  roberts@entuziasti.lv
 • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
  29359757
  haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

 • Haralds Apinis - 29359757
  haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

 • Maris Greiers (mediju centra vadītājs)
  26565739
  greiers@entuziasti.lv